Programlarımız | Enerjisa Üretim
Rüzgar Gülü

Üniversite İş Birliklerimiz

Bilgiye önem veren ve bu alanda sektörde öncü olmak hedefimizle; gençlere bilgi ve deneyim aktarmak, onların fikirlerini sektöre kazandırmak amacıyla üniversitelerle iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi ile iş birliklerimiz mevcut.

Programlarımız | Enerjisa Üretim
Rüzgar Gülü

Womentum Eğitim Programı

Sosyal Sorumluluk Politikalarımız kapsamında yer alan toplumsal cinsiyet eşitliği kapsamında; gençlerimizin alanlarında uzman isimlerden farklı disiplinlerde eğitimler alarak yetkinliklerini geliştirmelerine yönelik ihtiyacı gözlemliyoruz.Womentum Eğitim Programımız’la gençlerin bakış açılarını genişletip, bilgi birikimlerini artırarake özel sektördeki çeşitli iş deneyimlerine başlarken profesyonel bir seviyede ilerleme imkânı yakalayacaklarına inanıyoruz.

İNCELE
Programlarımız | Enerjisa Üretim
Rüzgar Gülü

Rüzgarı Enerjiye Dönüştüren Kadınlar

Türkiye’nin lider elektrik üreticisi olarak, rüzgar enerji santrallerinde kadın çalışan istihdamını artırmayı ve yeni mezun kadın mühendislere kariyer fırsatları sunmayı hedefliyoruz. Programımız 6 aylık bir gelişim yolculuğuyla katılımcıların kendilerini tanıma ve kariyerlerini yönlendirme imkanı sağlıyor.

İNCELE
Programlarımız | Enerjisa Üretim
Rüzgar Gülü

Genç Liderlik Programı “Nextchanger”

Enerjisa Üretim olarak Genç Yetenek Liderlik Programımız “Nextchanger” ile enerjisiyle geleceğe liderlik etmek isteyen yeni mezunları aramıza katıyoruz. Kariyerlerinin başlangıcında farklı deneyimler elde etmek isteyen genç yeteneklere, programımız aracılığıyla etkili bir başlangıç yapma ve sürekli öğrenme imkanı sunuyoruz.

İNCELE